Užívateľ neprihlásený Prihlásiť sa
0 €
Prezrieť košík

Schéma "CYLINDER HEAD" pre model KTM Cross Country 450 MXC-G RACING 2003 (US)

CYLINDER HEAD
1 CYL HEAD CPL.450/520 03 591,66 €
59036020144
1 CYL. HEAD CPL. 450/525 SX 04
59436020044
1 CYLINDER HEAD CPL. 250 4-ST 03 591,60 €
59836020144
2 CYLINDER HEAD GASKET 95,3 MM 28,56 €
59030036000
2 CYLINDER HEAD GASKET 89,3 MM 28,56 €
59530036000
2 CYLINDER HEAD GASKET D=75 02 28,56 €
59830036000
3 VALVE COVER REAR 28,38 €
58036052000
4 VALVE COVER GASKET 3,84 €
58036053000
5 HH COLLAR SCREW M 6X55 WS=8 1,56 €
0015060553
6 HH COLLAR SCREW M 6X45 WS=8 1,38 €
0015060453
7 HH COLLAR SCREW M 6X75 WS=8 1,56 €
0015060753
8 HH COLLAR SCREW M 6X30 SW=8 1,38 €
0015060303
9 HH COLLAR SCREW M 6X50 WS=8 1,56 €
0015060503
10 VALVE GUIDE INTAKE 20,22 €
59036025000
11 VALVE GUIDE EXHAUST 20,22 €
59036026000
12 INTAKE BOOT 03 16,56 €
59036044100
12 INTAKE BOOD 450SX 03 16,56 €
59436044000
13 CLAMP D=56MM B=9MM M4X25 3,42 €
59030061000
14 EXHAUST FLANGE CPL. 250 4T 02 70,62 €
59836039100
15 EXHAUST FLANGE CPL. RACING 42,78 €
59036039000
16 GASKET EXHAUST FLANGE 6,12 €
59036041000
17 HH COLLAR SCREW M 6X20 WS=8 1,38 €
0015060203
18 CU-SEAL RING DIN7603-6X10X1 1,02 €
0603061001
19 HH COLLAR SCREW M 6X16 WS=8 1,38 €
0015060163
20 CIRCLIP DIN7993-RW12 0,96 €
0993012000
21 DOWEL 6X8X11,5 2,58 €
59030023000
30 VENT SCREW M6X10 CPL. 2,22 €
59036006090
31 CU-SEAL RING 6 X 10 X 2 1,62 €
58036065100
35 WASHER 10,8X18,8X1,5 2,04 €
59036090000
40 WATER PUMP COVER RACING 2000 36,72 €
59035052000
41 WATER PUMP COVER GASKET 0,8MM 6,12 €
59035053000
42 AH SCREW DIN 912 M10X150 10.9 7,92 €
0912101503
43 CYL.HEAD SCREW M10X158 WS=13 7,68 €
59036079000
44 CYLINDER HEAD SCREW M10X142 7,68 €
59436079000

Ostatné schémy pre tento model