Užívateľ neprihlásený Prihlásiť sa
0 €
Prezrieť košík

Schéma "ENGINE CASE" pre model KTM Cross Country 450 MXC-G RACING 2003 (US)

ENGINE CASE
1 % ENGINE CASE CPL.W.TR.BEAR.20
59030000044
2 DOWEL 17 X 13 X 12 4,68 €
51030026100
3 DOWEL 9,8 X 7 X 10 1,68 €
49030090000
4 HANGER FOR VENT HOSE 3,78 €
59030090000
5 HH COLLAR SCREW M 6X15 WS=8 1,38 €
0014060153
6 OILDRAIN PLUG W.MAG. M 12X1,5 9,18 €
58030021000
7 CU-SEAL RING DIN7603-12X18X1,5 1,62 €
58038022000
9 PLUG DIN0908-M12X1,5 2,76 €
0908120153
10 DOWEL 19 X15,1X12
50130027000
11 PRESSURE SPRING L=25MM D=1MM 4,68 €
58038023300
12 VALVE PISTON D=10MM 4,68 €
58038028000
17 ENGINE BREATHER TUBE 00 9,18 €
59031050100
18 BLEEDER FLANGE M12X1,5 WS=13 5,22 €
59030022100
19 LOCATING SCREW M8 L=23 6,54 €
58030080000
19 LOCATING SCREW L=24 2003 3,54 €
59030080000
19 LOCATING SCREW M8 L=30,5 02 3,54 €
59830080000
19 LOCATING SCREW M8 L=34 02 3,12 €
59830080100
20 CU-SEAL RING 8 X 14 X 3 1,38 €
58030081000
22 OIL LEVEL GLASS G 1777 Y 12,78 €
59030019000
23 PLUG M 24X3 9,18 €
58030020000
24 O-RING 19,00X3,00 NBR 0,96 €
0770191015
26 NEEDLE ROL.DIN5402 NRB 4X9,8 1,26 €
0402040980
30 FLAT HEAD SCREW DIN7985-M 5X 8 0,96 €
0985050083
31 JET 100 BING(44-031/180) M4 5,22 €
59030058000
32 BRACKET BRAKE FLUID RESERVOIR
59013068000
33 RET.BRACKET F.BRAKE LEVER HUB
59030001090
34 O-RING 12,00X2,00 NBR 70 0,96 €
0770120020
35 PLUG M16X1,5 9,18 €
59038014000
36 OIL SCREEN 11,8X44,5MM 6,78 €
59038015000
37 O-RING 9X1,5 NBR 0,96 €
0770090015
38 SEAL RING DIN7603 12X18X3 1,02 €
0603121830
41 CLUTCH COVER GASKET 0,5MM 18,48 €
59030025000
42 ENGINE CASE GASKET 17,88 €
59030039000
43 CLUTCH COVER RACING 2000 228,36 €
59030001000
44 CHAIN DAMPERSHEET RACING 20 6,18 €
59030047000
46 SPROCKET COVER RACING 2002
59030060100
47 BUSHING F. SPROCKET COVER RAC. 2,58 €
59030060050
48 HH COLLAR SCREW M 6X40 WS=8 1,38 €
0015060403
49 HH COLLAR SCREW M 6X20 WS=8 1,38 €
0015060203
50 HH COLLAR SCREW M 6X45 WS=8 1,38 €
0015060453
51 HH COLLAR SCREW M 6X60 WS=8 1,56 €
0015060603
52 HH COLLAR SCREW M 6X30 SW=8 1,38 €
0015060303
53 HH COLLAR SCREW M 6X35 WS=8 1,38 €
0015060353
54 HH COLLAR SCREW M 6X75 WS=8 1,56 €
0015060753
55 BUSH FOR SPOILER 6X11X16X7,5 3,72 €
50308053000
60 GASKET SET CPL. RACING 2000 164,22 €
59030099000

Ostatné schémy pre tento model