Užívateľ neprihlásený Prihlásiť sa
0 €
Prezrieť košík

Schéma "FRAME" pre model KTM Cross Country 450 MXC-G RACING 2003 (US)

FRAME
0 FOOT PEG R/S SILVER 02 32,16 €
59003041250
1 FRAME SX RACING "R3" 03
5900300100096
1 FRAME EXC RACING USA "T3" 03
5900300130096
1 FRAME EXC RACING EU "S3" 03
5900300140096
1 FRAME 450 SX "V3" 03
5940300100096
2 SUB FRAME CPL. ALU RACING 2000
59003002044
3 SUB FRAME CPL. ALU RAC.(G3) 03 310,62 €
59403002044
6 STEERING HEAD LOCK CPL. ZADI 26,82 €
71003007000
7 Metamol 90x45x3 2,16 €
59003001099
8 SPECIAL SCREW M8X26 WS=10 2,34 €
59001037000
9 Hex Nut DIN 934 M8 0,78 €
0934080003
12 ENGINEBRAC.SCREW M10X123 WS=13 8,88 €
59003013000
13 SPROCKET SCREW-AH M8X20 WS=6 2,70 €
54610052000
14 SPROCKET SCREW-AH M8X26 WS=6 2,88 €
54510052100
18 Plug SFL10 2,16 €
54403135000
21 Bearing 6,12 €
0625006087
23 Bushing 8.2x12x6 3,96 €
74003021000
24 CHAIN ROLL D=30MM 125-380 '99 4,50 €
52303053000
25 Flange nut 1,50 €
54310086200
26 SELF LOCKING NUT M10 CU WS=14 1,74 €
54310086100
27 HH COLLAR SCREW M 8X35 WS=10 2,70 €
0015080353
30 PLASTIC CAP
42007049000
33 Lock washer 8mm 1,50 €
36003014000
38 CHAIN SLIDING PIECE 03 7,68 €
54804067000
39 HH COLLAR SCREW M 8X30 WS=10 2,70 €
0015080303
40 FOOT PEG L/S SILVER 02 32,16 €
59003040250
41 BOLT FOR FOOT PED 03 7,32 €
54803044000
42 FOOTREST SPRING L/S & R/S 3,36 €
54603041000
43 Washer A 10.5 DIN 125 - st 0,72 €
0125100003
44 Pin DIN 0094-3.2x25 steel 0,60 €
0094032253
47 PVC-HOSE 7X10 PER METER 3,60 €
55007016001
50 SPROCKET COVER RACING 2002
59030060100
53 BUSHING F. SPROCKET COVER RAC. 2,58 €
59030060050
55 HH COLLAR SCREW M 6X20 WS=8 1,38 €
0015060203
56 BUSH FOR SPOILER 6X11X16X7,5 3,72 €
50308053000
58 HH COLLAR SCREW M 6X40 WS=8 1,38 €
0015060403
59 CHAIN SLIDING PIECE BELOW '97 7,68 €
51103053000
60 BUSHING 8,2X10X20 3,96 €
51103053051

Ostatné schémy pre tento model