Užívateľ neprihlásený Prihlásiť sa
0 €
Prezrieť košík

Schéma "FRONT FORK DISASSEMBLED" pre model KTM Cross Country 450 MXC-G RACING 2003 (US)

FRONT FORK DISASSEMBLED
1 SREW CAP+BUSH M51X1,5 25,74 €
48600020S
2 O-ring 45x2 NBR70 siliconized 1,38 €
46810340
3 KNOB REBOUNG ADJUSTER 4,32 €
48600018
4 SCREW CAP M51X1,5 CPL.
48600020S1
5 Steel ball d3 2,04 €
40540603
6 Spring (1,7) l7,9 3,36 €
48600028
7 O-ring 6x1,5 NBR70 0,96 €
48600044
8 VENT SCREW M4X6 2,04 €
48600058
9 O-RING NBR 3,7X1,6 0,96 €
48600009
10 O-RING NBR 12X1,5 0,96 €
48600043
11 HOLDER F.ADJUSTMENT TUBE D=4MM 3,36 €
48600019
12 OUTER TUBE L=577MM D=54/60MM
48600244
13 GUIDING RING D=58MM 2,70 €
48600016
14 SPACER 50,95X0,85X161,5 33,66 €
48600245
15 DU-BUSH 48X52X12 7,98 €
48600205
16 Supportwasher 50x57,6x1,5 4,32 €
48600013
17 OIL SEAL RING 48X58X9,5 15,30 €
48600185
18 Snap ring SB58 2,70 €
48600070
19 DUST STRIPPER D=48 15,30 €
48600186
20 GUIDING RING 48X51X12 7,98 €
48600236
22 DU-BUS 47X49X20 7,98 €
48600204
23 INNER TUBE D=48 L=595 2003
48600240
24 HYDR.STOP L=200MM D=31,9 CPL 29,04 €
48600241S
30 ADJUSTMENT TUBE L=517MM 23,58 €
48600092
31 PISTONROD D=14 L=551 M11X1 32,40 €
48600251
33 NEEDLE REBOUND 2003 7,98 €
48600189
34 O-ring 3x1,5 NBR70 0,96 €
48600046
35 SPRING REBOUND NEEDLE C=4N/MM 3,36 €
48600033
36 Washer 32x42x2,5 plastic 3,90 €
48600113
37 SPACER 42X26,5X2,5 6,78 €
48600036
37 Preload bush 26,5x42x5 6,78 €
48600037
37 Preload bush 26,5x42x1,5 6,78 €
48600053
38 SPRING 3,6N/MM SET 100,98 €
91410011S
38 SPRING 3,8N/MM SET D=4,9MM 100,98 €
91410012S
38 4,0 N/MM 132,30 €
91410013S
38 SPRING 4,2N/MM SET D=5,0MM 100,98 €
91410014S
38 4,4 N/MM 100,98 €
91410015S
38 SPRING 4,6N/MM SET 100,98 €
91410016S
38 SPRING 4,8N/MM SET 100,98 €
91410017S
39 INTERM. RING 26,2 X 43 X 3 7,98 €
48600021
42 Screw sleeve M29,3x1 cpl.
48600196S
43 O-RING NBR 8X1,25 0,96 €
48600239
44 REBOUND SPRING D=15MM L=34,5MM 6,48 €
48600192
45 Tap 6x45 rebound 12 €
48600203
47 SPRING CHECK VALVE D=0,5 3,36 €
35480377
49 Shim 8x18x0,10 1,50 €
43570120
49 CHECK VALVE 8X24X0,1 1,74 €
48600062
49 CHECK VALVE 8X20X0,1 1,74 €
48600215
49 CHECK VALVE 8X22X0,1 1,74 €
48600216
50 Shim 6x14x0,10 1,50 €
40540401
50 Shim 6x16x0,10 1,50 €
40540402
50 Shim 6x18x0,10 1,50 €
40540403
50 Shim 6x16x0,25 1,50 €
40540414
50 Shim 6x18x0,25 1,50 €
40540415
50 Shim 6x10x0,30 1,50 €
40540447
50 Shim 6x9,5x0,30 1,50 €
40540450
50 Shim 6x24x0,10 1,74 €
48600063
50 Shim 6x22x0,10 1,74 €
48600064
50 Shim 6x20x0,10 1,74 €
48600065
50 Shim 6x24x0,10 delta 1,74 €
48600116
50 PRESSURE-RING 20X16,25X0,20 1,74 €
48600212
51 Pistonring 26x28x5 5,58 €
48600060
52 Piston 6,05x27,65x12 rebound 18,36 €
48600042
55 Nut M6x0,5 h6,5 WAF10 rebound 3,36 €
40540486
58 TUBE 29,3X1X390 D=8,5MM 91,80 €
48600081
59 O-ring 46x2 NBR70 siliconized yellow 1,38 €
48600048
60 AXLE CLAMP L/S USD 48 20 308,58 €
48600237
61 AXLE CLAMP R/S USD 48 2003 252,48 €
48600238
62 HH COLLAR SCREW M 8X30 2,70 €
50600061
63 CHECK VALVE NUT M6X0,5 D=2 3,36 €
48600163
64 Spring (8,5) l6,5 valve 3,36 €
48600202
69 TAP COMPRESSION CPL. 03 33,66 €
48600152S1
70 CHECK VALVE 8X24X0,4 1,74 €
48600061
71 PISTON COMPRESSION D=27,9 18,36 €
48600047
72 O-ring 21x2 NBR70 1,14 €
46811499
73 O-ring 24x2 NBR70 1,14 €
35480320
74 TAP COMPRESSION 33,66 €
48600152
75 NEEDLE COMPRESSION 2003 7,98 €
48600190
76 O-ring 8x2 NBR70 0,96 €
48600049
79 LOCK WASHER RB12 1,86 €
48600051
80 COMPRESSION ADJ. SCREW 4,08 €
48600034
81 COPPER WASHER 29,5X33,5X1 1,14 €
48600004
82 RUBBER CAP D=35MM 1,14 €
48600141
83 FORK OIL SAE 5 98,28 €
48600211S1
99 REPAIR-KIT GASKET 4860 MXMA 03 82,14 €
R14007

Ostatné schémy pre tento model