Užívateľ neprihlásený Prihlásiť sa
0 €
Prezrieť košík

Schéma "MASK, FENDERS" pre model KTM Cross Country 450 MXC-G RACING 2003 (US)

MASK, FENDERS
1 Headlight mask 28,56 €
5030800100004
2 Mask rubber 10,74 €
50211086000
3 HH COLLAR SCREW M 6X15 WS=8 1,38 €
0014060153
4 SCREW FEND.BRACE M8X9 WS=17 3,72 €
50308009050
5 NUT FENDER BRACE M8 WS=17 3,36 €
50308009051
7 HH COLLAR SCREW M 6X20 WS=8 1,38 €
0014060203
9 FENDER BRACE BLACK '99 11,94 €
50308009100
10 Fender 28,08 €
5030801030004
13 % FENDER REAR SX ORG 02
5030801300004
13 Fender 26,58 €
5030801310004
14 REAR PART SX ORANGE 03 44,28 €
5480801300004
15 NUMBER PLATE CARRIER EXC '98
50308015000
16 NUMBER PLATE CARRIER EGS '98
50308015100
17 Cable sleeve D=8 mm 3,72 €
31008060000
19 BRAKE HOSE GUIDE 2000 6,48 €
59008019000
20 SPACER BUSHING 7X10X7,5 3,72 €
50208020000
21 Spacer 8.5 mm 3,72 €
54808020000
23 WASHER 6MM 1,14 €
40006006000
25 OVAL HEAD SCREW DIN0966-M 5X16 0,96 €
0966050163
26 Washer DIN0125 A5.3 0,72 €
0125050003
27 Hex nut DIN985-M5-A2 0,90 €
0985050003
45 COLLAR NUT M12X1/WS17 H=5MM 2,88 €
50314057050
46 BUSHING FOR SEAT FASTENING 03 4,92 €
54807048000
47 HH COLLAR SCREW M 6X25 WS=8 1,38 €
0015060253
48 HH COLLAR SCREW M 6X16 WS=8 1,38 €
0015060163
49 BUSH FOR SPOILER 6X11X16X5 MM 2,16 €
50308052000
51 EJOT PT SCREW K60X20 WS=6 1,38 €
0017060203
52 BUSH FOR FENDER 6X11X20X5 MM 3,72 €
50308052100
53 BUSH F.NUM.PL.CAR. 6X11X22X9,5 3,72 €
50308053100
54 HH COLLAR SCREW M 6X12 WS=8 1,38 €
0015060123
55 HH COLLAR SCREW M 6X16 WS=8 1,38 €
0015060163
80 REFLECTOR RED LC4 '98 5,10 €
58412080000
81 Reflector bracket 6,66 €
58412080050
82 REFLECTOR YELLOW '99 5,10 €
58412080100
95 orange 21,48 €
5480800701004
96 BRAKE HOSE GUIDE BLACK 03 4,32 €
54808019000
98 EJOT PT SCREW K60X20 ALU WS=6 1,38 €
0017060204

Ostatné schémy pre tento model