Užívateľ neprihlásený Prihlásiť sa
0 €
Prezrieť košík

Schéma "REAR BRAKE CONTROL" pre model KTM Cross Country 450 MXC-G RACING 2003 (US)

REAR BRAKE CONTROL
1 AH SCREW DIN0912-M 8X60 2,28 €
0912080603
2 REAR FOOT BRAKE LEVER CPL.2000
59003060044
3 CIRCLIP DIN0472-22X1 0,96 €
0472022100
4 Bearing 6,12 €
0625006087
5 Hex nut DIN 985 M8 0,90 €
0985080003
6 WASHER 6 X 12 X 3 0,66 €
12011016000
7 Hex nut M6 0,78 €
0934060003
8 HH SCREW DIN0933-M 6X35 0,96 €
0933060353
9 Washer 0,72 €
0125080003
10 RETURN SPRING FOR BRAKELEVER 4,62 €
54603062000
12 Heim joint 16,62 €
54603069000
14 Hex nut M6 0,78 €
0934060003
15 PRESSURE ROD ALU 250 '90 11,22 €
54603068000
16 STEP PLATE FOR BRAKE LEVER 10,14 €
54603060150
17 OVAL HEAD SCREW DIN0966-M 5X20
0966050203
18 Hex nut DIN985-M5-A2 0,90 €
0985050003
20 FOOTBRAKECYL. 13MM NATURE 2001 123,42 €
50313060100
24 REPAIR KIT PISTON 13MM 48 €
54513150000
30 BRAKECYL.PROTECTOR RACING 2000
59003093000
32 HH COLLAR SCREW M 6X20 WS=8 1,38 €
0015060203
33 HH COLLAR SCREW M 6X12 WS=8 1,38 €
0015060123
36 SNAP-NUT HOLDER M6 KP142 3 €
50235033300
38 BUSH FOR SPOILER 6X11X16X5 MM 1,92 €
50308052000
49 CU-SEAL RING DIN7603-10X16X1,5 1,38 €
42013026000
50 CU-SEAL RING DIN7603-10X16X1 1,38 €
42013226000
51 HOLLOW SCREW M10X1X19 6,66 €
50213025000
52 BRAKE LIGHT SWITCH REAR '98 33,18 €
50311051100
60 Brake fluid compensating tank 19,20 €
54513030044
62 HOSE FOR RESERVOIR 6X1,5 13,20 €
58007016101
63 HH COLLAR SCREW M 6X10 WS=8 1,38 €
0014060103
64 BRACKET BRAKE FLUID RESERVOIR
59013068000
66 Clip 0,78 €
58007017000
80 BRAKE FLUID DOT 4.0 13,38 €
306054

Ostatné schémy pre tento model