Užívateľ neprihlásený Prihlásiť sa
0 €
Prezrieť košík

Schéma "SHIFTING MECHANISM" pre model KTM Cross Country 450 MXC-G RACING 2003 (US)

SHIFTING MECHANISM
1 SHIFT LEVER CPL.RACING 2000 55,08 €
59034031000
2 HH SCREW DIN0933-M 6X20 0,96 €
0933060203
3 STEEL WASHER 6,4X17X3 1,50 €
50232050001
4 SHAFT SEAL RING 14X24X6 B 3,72 €
0760142460
5 NEEDLE BEAR.HK 1412 14X20X12 3,84 €
54632095000
6 SHIFT FORK 2./4.GEAR 2000 57,42 €
59034002000
7 SHIFT SHAFT CPL. RACING 20 82,92 €
59034005000
8 SHIFT FORK 1./3.GEAR 2002 57,42 €
59834003000
9 STOP DISK 14X30X1 3,42 €
54634050000
10 RETURN SPRING 2,2MM '95 3,84 €
54634014100
12 TENSIONING SPRING 0,8MM 1,68 €
56534013100
13 SHIFT RAIL 11,8X105MM 12,78 €
59034020000
14 PRESSURE SPRING 0,9MM 4,68 €
58038023200
15 SHIFTING ROLLER 6X8X5,2 3,36 €
50334018100
16 SHIFT LOC'ING DRUM ALU CPL.00 43,38 €
59034015044
17 SLIDING PLATE CPL. 15,18 €
54634008044
18 AH SCREW DIN6912 M 6X30 0,96 €
0984060302
19 BALL BEARING 61805 C3 14,28 €
0625618050
20 LOCKING LEVER CPL '96 18,24 €
54634024144
21 HH COLLAR SCREW M 5X20 WS=8 1,38 €
0015050203
22 SLEEVE FOR LOCKING LEVER 3,72 €
54634052300
23 SPRING 2,3MM 3,36 €
59034023000
24 SHIFT RAIL 11,8X89MM 10,74 €
59034019000
25 SHIFT FORK 5./6.GEAR 2002
59834001000
26 SHIFTROLLER 6-GEAR 82,92 €
59034012000
26 SHIFTROLLER 4-GEAR
59034012044
27 SPRING GUIDE 4,26 €
54634020000
28 WASHER 5,3X17X1,5MM
71008012000
29 Nordlock washer M6 2,34 €
50233041000
30 FLAT HEAD SCREW DIN7985-M 5X 8 0,96 €
0985050083

Ostatné schémy pre tento model