Užívateľ neprihlásený Prihlásiť sa
0 €
Prezrieť košík

Schéma "SHOCK ABSORBER DISASSEMBLED" pre model KTM Cross Country 450 MXC-G RACING 2003 (US)

SHOCK ABSORBER DISASSEMBLED
1 SHOCK ABSORBER TOP H=30,5 B=21
50180350
2 DCC-COMPR.DAMP.CONTROL CPL. 03 108,90 €
50180213S4
2 MCC-COMPR.DAMP.CONTROL CPL. 03
50180301S2
3 Distance bush 12x15/18/24,5x10,5 7,32 €
46180007
4 Seal ring 19,5x26x3 3,72 €
46180003
5 Round-wire snap ring 25x1 2,34 €
50180168
6 Ball joint bearing 15x25x13 27,54 €
50180005
8 BLEED PLUG R 1/8 3,84 €
50180095
11 O-RING NBR 48X2 1,38 €
46810016
12 WP CAUTION (PDS KTM) 58X83 5,40 €
52000041
13 RESERVOIR SCREW L=140 D=52
50180351
13 RESERV. SCREW L=140 D=52 GOLD 75,48 €
50180389
14 O-ring 41x5 Viton75 3,06 €
46180014
15 SEPARATION PISTON D=52, H=32 33,66 €
46180002
16 PISTON RING 3,9X1,5X156 14,28 €
46180015
18 RESERVOIR CAP D=58
50180344
19 O-ring 5,28x1,78 NBR70 black 0,96 €
46810893
20 SCREW PLUG M5X6 8,64 €
36120151
21 Rubber cap do not open 22x5,5 NBR 3,72 €
46811208
25 O-RING 52X2 1,38 €
50180097
26 WASHER 16X8,2X0,6 1,50 €
50180177
27 NEEDLE D=10 L=36/50
50180343
28 SCREW CAP M20x1, D=11 13,38 €
50180271
29 LOCK WASHER
50180270
30 TUBE PDS L=196 86,52 €
50180295
31 CIRCLIP 50X1,5 3,84 €
50180133
32 SPRING GUIDANCE L=40 18,36 €
50180081
35 SPRING RETAINER M5 2003 34,92 €
50180354
36 AH SCREW DIN0912-M 5X30 0,96 €
0912050303
37 Intermediate washer spring 61,7x78x1,5 6,66 €
50180114
40 SPRING 250 97N/MM 128,52 €
91210008
40 SPRING PDS1-250 70-90N/MM
91210009
40 SPRING PDS2-250 75-96N/MM 128,52 €
91210010
40 SPRING PDS3-250 80-103N/MM 218,40 €
91210011
40 SPRING PDS4-250 85-111N/MM
91210012
40 SPRING PDS0-250 65-83N/MM
91210013
40 SPRING PDS5-260 66-86N/MM
91210014
40 SPRING PDS6-260 71,5-90,5N/MM 128,52 €
91210015
40 SPRING PDS7-260 76-95N/MM 128,52 €
91210016
40 SPRING PDS8-260 81-99,5N/MM
91210017
42 CIRCLIP 58,2X2 3,84 €
50180273
43 SPRING RETAINER D=80 2003 22,44 €
50180355
44 O-RING VITON 66,27X3,53 3,06 €
50180352
45 PISTON ROD NUT M16X1 9,96 €
50180141
46 O-RING VITON 44,17X1,78 3,06 €
50180099
47 Piston ring 47,95x49,95x8 14,28 €
50180135
48 SHIM 16X28X0,30 1,74 €
50180072
48 WASHER 21X36X0,25 2,04 €
50180209
48 Shim 16x21x1.0 1,74 €
50180210
49 Piston 16,05x49,6x13,5 4,5/7 33,66 €
50180197
50 SHIM 16X42X0,25 2,28 €
50180070
50 SHIM 16X44X0,25 2,28 €
50180071
50 SHIM 16X32X0,30 2,04 €
50180074
50 SHIM 16X34X0,30 2,04 €
50180075
50 SHIM 16X36X0,30 2,04 €
50180076
50 SHIM 16X38X0,30 2,04 €
50180077
50 SHIM 16X40X0,30 2,28 €
50180078
50 SHIM 16X42X0,30 2,28 €
50180079
50 SHIM 16X44X0,30 2,28 €
50180080
51 SANDWICH BUSH D25XD16X14,5/D 18,42 €
50180269
54 Shim 32,25x36x0,30 2,04 €
46811637
54 Shim 16x21x0,30 1,74 €
50180035
54 Shim 16X32X0,15 2,04 €
50180047
54 Shim 16x34x0,2 2,04 €
50180057
54 Shim 16x36x0,20 2,04 €
50180058
54 SHIM 16X32X0,25 2,04 €
50180065
56 Shim 16x21x0,30 1,74 €
50180035
56 BACKPLATE 16X22X0,30 1,74 €
50180036
56 SHIM 16X30X0,20 2,04 €
50180055
56 Shim 16x32x0,2 2,04 €
50180056
56 Shim 16x34x0,2 2,04 €
50180057
56 Shim 16x36x0,20 2,04 €
50180058
56 SHIM 16X36X0,25 2,04 €
50180067
56 SHIM 16X38X0,25 2,04 €
50180068
56 SHIM 16X40X0,25 2,28 €
50180069
56 SHIM 16X42X0,25 2,28 €
50180070
56 SHIM 16X44X0,25 2,28 €
50180071
56 PRESSURE-RING 40X44X0,3
50180315
57 DISC REBOUND D=34, H=0 12,24 €
50180313
58 Piston 16x49,6x13,5 33,66 €
50180311
60 SPINDEL D=18, L=153, M16x1 113,94 €
50180294
61 BUSH M8X1 7,14 €
50180200
62 O-RING VITON 7X1,5 2,28 €
50180157
63 NEEDLE SEAT M8X1 12,78 €
50180201
64 TUBE M18X1 L=151,5
50180264
65 O-ring 8x2 NBR70 0,96 €
48600049
66 TUBE ADAPTOR M8X1 L=23 8,64 €
50180279
70 NEEDLE L=175
50180261
71 O-ring 2,2x1,6 Viton75 green 2,28 €
46811265
72 ADAPTOR CPL. D=50 H=26,5 138,60 €
50180384S
73 DISC REBOUND SPRING
50180314
74 REBOUND SPRING 2003 40,14 €
50180385
75 BACKUPRING 22,55X1,5 6 €
50180102
76 QUAD RING 18X2,62 4,50 €
50180101
79 O-RING 41X5 1,38 €
50180103
80 Guide bushing 18x20x12 5,52 €
46180119
81 Dirt scarper 18mm 10,56 €
50180082
85 CIRCLIP 53X1,75 3,84 €
50180126
86 Cap 50,1x17,5 h6 24,54 €
50180165
87 Rubber buffer 18,36 €
50180276
88 CONTRA NUT M18X1 H=5 9,96 €
50180283
89 SPACER 42X26,5X2,5 6,78 €
48600036
90 FORK PART L=55,5 B=32,5 D=12
50180356
91 Threaded bush M12 d20 8,64 €
50180105
92 RUBBER PLUG D=8 2,34 €
50180297
93 Steel ball d3 2,04 €
40540603
94 SPRING D=2,9, L=6,2 3,36 €
40540602
95 RESERVOIR CAP M14X1 8,64 €
50180281
96 O-ring 4x1,5 NBR70 0,96 €
50180222
97 ADJUSTING SCREW 80 DEG., L=39 9,96 €
50180280
98 SHOCK ABSORBER FLUID 5 LT '03 98,28 €
50180342S1
99 REP. KIT MONOSHOCK 85,68 €
R12008

Ostatné schémy pre tento model